Huhtikuussa menehtyi rakas kultsutyttömme Lotta 12,5-vuotiaana vatsasyöpään.
Tällä viikolla suureksi järkytykseksi menetimme toisenkin kultaisemme, vain 5-vuotiaan Jopen! Rakas ystävämme nukkui aivan yllätten viimeiseen uneen sunnuntai-iltana. Maanantai-aamuna ei enää herännyt!
Suru on ääretön...voimat ei tahdo riittää...
tuplamenetys
heela
1
359
Vastaukset
- juttiina..
Voin vain kuvitella kuinka tyhjältä talo nyt tuntuu. Ei löydy tähän oikeita sanoja...muuta kuin että otan osaa syvään suruusi. Ja valoa ja syksynvärejä toivon sinulle päiviisi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774692- 1842013
- 1321722
- 1511295
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161211- 351076
- 78973
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78902Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh272876