Rannanneuvos tievottaa

kansalaiset, tervehys Sinulle suuri lukija.

Annan Sinulle äänivaltaa. Haluatko että poistan paska viestini, ystävällisesti "Rannanneuvos", itse hän.

PS. Huomaskohan joku niminerkki nähneensä minussa "peilikuvansa", toivottavasti ja olisi huomannu miten kahjoa hommaan pitää.

Siis poistanko viestini, pallo on sinulla!
Sano kyllä tai ei. Voittanut kanta ratkaisee.
11605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

kello 18.11, tänä päivänä. Teitä tervehtien Ystävällisesti "Rannanneuvos", itse hän.

Jos pyyvetään poistamaan niin poistan kello 18.17 mennessä, kuluvaa päivää.

Äänestä
  • poista, niin miksi sinun pitäisi? ;)

    Äänestä

  • "esikuvasikaan" kirjoitti:

    poista, niin miksi sinun pitäisi? ;)

    oleva, pidän asiallisesta keskustelusta.

    Oli kiva viesti ja kuinka ollakaan, poikkesin "esikuvani" tavasta aloittaa vastauksesta uusi keskustelu. Nythän syntyi melkein keskustelua.

    Olisin voinut aloittaa uuden keskustelun, otsikolla "Saimpa "melkein" ihailijapostia. ;)

    Äänestä

  • POISTA,POISTA,POISTA.....äkkiä

    Äänestä

Pyydän, anelen, kerjään,rukoilen, haluan,toivon,VAADIN, KÄSKEN sinua ja samalla "peilikuvaasi" poistamaan kehnot
aloitukset HETI miten ja pysyttelemään
järkevällä linjalla tästä eteenpäin.

Äänestä

äläkä lopeta ennen kuin rantaneuvos lopettaa älyttömät kirjoittelunsa!

Äänestä

Älyttömäksi mennyt sinulla tuo homma, kun jo eka sivulla noin monta sinun aloitusta...

Äänestä

poistat, samoin kuin "peilikasikin", sen parempi.

Äänestä

Kaksi, poista.
Yksi, älä poista.
Yksi "tyhjä", kyllä, ei.

Äänestä

ei ole asiallista, jos aloittaa uuden aiheen joka pierasusta.

Äänestä
  • Älä turauta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rannanneuvos kirjoitti:

kansalaiset, tervehys Sinulle suuri lukija.

Annan Sinulle äänivaltaa. Haluatko että poistan paska viestini, ystävällisesti "Rannanneuvos", itse hän.

PS. Huomaskohan joku niminerkki nähneensä minussa "peilikuvansa", toivottavasti ja olisi huomannu miten kahjoa hommaan pitää.

Siis poistanko viestini, pallo on sinulla!
Sano kyllä tai ei. Voittanut kanta ratkaisee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu