FABE koski sahaan ja se on Akin nyt.Aki ja äijät huusi että ,elä koske.
Viikkotehtävä kusi
..............................
7762
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
muutenkin se pitäisi heittää pihalle sieltä talosta..
????
niin huomaat.
perusteluja vitun teinirunkkari! vai etkö osaa kirjoittaa
Voi,voi. Eikö äitisi ole opettanut sulle käytöstapoja? Voi sua poloista kun noin kovasti pitää kiihkoilla bb.n takia. Noudatan sääntöjä ja jätän perustelematta. Mene sinä vaikka jonnekkin kaappiin vähän kasvamaan,poloinen reppana.
angstista kakaraa. Ja mihinköhän tällä palstalla tarvitsee käytöstapoja. Ajatuksiaan ei ilmoille saa hyvällä eikä pahalla. Kirjoitat perustellusti, kirjakielellä, asiallisesti niin jo on teinit huutamassa naama punasena. Kirjoitat "teiniksi" niin on "aikuiset" kirkumassa. sema sama. Sori vaan jos loukkasin tunteistasi mutta kirjoituksesi taso on juurikin yhtä korkea kuin näillä teineillä täällä esim: "Aki on rasistihomovittupää" "Ai millä perusteella?" "ÄÄÄÄ vittu vedä käteen"
että voisit loukata tunteitani? Nauraisin jos jaksaisin. Olisiko sitten pitänyt kirjoittaa että "äää,vittu vedä käteen?" Siitäkö olisi tullut kypsempi vastaus sinulta? Kuule, metsä vastaa kun sinne huutaa.Ja sinun viestistä päätellen olet kyllä itse joku teini kakara. Voi pikkuista äidin muru murmelia, voi voi. Ja voisit kyllä opiskella siellä äidinkielen tunnilla vähän ahkerammin niin oppisit ehkä hyvällä tuurilla myös kirjoittamaan. Ja se joka rupeaa heittämään jotain "vitun teinirunkkari" juttua niin on itse aika alhaisella tasolla. Voi voi kerrassaan.