koville kun ei pääse kunnolla treenaamaan.Itsekin voimailua harrastavana tiedän ainaskin sen että kun et pääse jostain syystä treenaamaan niin sitten se on ihan yhtä helvettiä.2 viikkoa nyt vielä menee mutta sitten alkaa ahistaa.Kun on kroppa tottunut säännölliseen treenaamiseen.
Luulisi
Akilla ottavan
3191
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Koska se on taliaivo. Sä oot heikoilla hangilla. Sä oot heikoilla hangilla. Sä oot heikoilla hangilla...............
taliaivo. Helkkariin sieltä tollaset kuhmuotsat, epäselvästi artikuloivat mulatit...ja sit ilkee vielä pitää itteensä fiksumpana ku muut. Henkisesti sairaathan tonne ny menee muutenkin, mut silti. Tosiaan "heikoilla hangilla...", voihan perse!
Mun kroppa taas on tottunut säännölliseen laiskotteluun, menee hermot jos on pakko sohvan pohjalta nousta, prk.. tätä samaa ilmiötä talossa edustavat ainakin kadi ja maxine eli suosikkini..