Kommenteista paistaa, et jos saisivat porukalla yhdessä päättää kuka tippuu, niin selvä lähtijä olisi Heli.
Marmatti sängyssä taas, ette tee yhtään mitään huomenna, kun on käsi pipi. Se nyt vaan on, että viikkotehtäviä tulee ja kaikki on tavallaan veemäisiä jollekin.
Olisiko kannattanut pysyä pois, mutta ei, pitäähän sitä julkisuuteen jotenkin päästä!
Marmatti sängyssä taas, ette tee yhtään mitään huomenna, kun on käsi pipi. Se nyt vaan on, että viikkotehtäviä tulee ja kaikki on tavallaan veemäisiä jollekin.
Olisiko kannattanut pysyä pois, mutta ei, pitäähän sitä julkisuuteen jotenkin päästä!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Heli kotiin sunnuntaina, se hälle nyt suotakoon?!; )
päivää näe. Luulisi ainakin päähänpotkimislajissa jomottavan aika tavalla. Timo neuvoi nuku tällain, niin kädet puutuu, johon Heli vastasi;Ei voi, kun särkee niin. Tosi huvittavaa valitusta.
vaikka millä tavalla kaikki pisteet kotiin.Heli luulee olevansa mielenkiintoinen ja kertoo satuja ja pojat kyselee koska tekee paljastuksia joita tuskin monikaan aikuinen uskoo.Sottaa vaan omia mahiksiaan talossa ja varsinkin talon ulkopuolella.Luuli naruttavansa Timoa mutta taisi käydä toisin päin.
Joo, jos halus taloon löhöömään ja toljottelemaan niin väärään meni. Voi parkaa, kun joutuu töitä tekemään. Ei oo tällä neidillä sisua.
tällekkin palstalle kirjoittelevista lökäpöksy pennuista tuskin edes tietää mihin sahaa käytetään, saatikka sitten miten päin sitä käytetään :)
kyllä sä olet hoidon tarpeessa.
HELI OSAA KÄYTTÄÄ SAHAAA SAATANA SENTÄÄN.
Itse olet kateelinen orimatilais pissis,
hae apua sieltä terveys keskuksesta jo.
Heliä??? opettele lukemaan, nimittäin en maininnut.