Isla Coche

Santtu

Jonnekkin lämpimään olisi päästävä talvella ja yhtenä vaihtoehtona olisi Venezuela. Isla Cochen hotellivaihtoehto kiinnostaisi enemmän, mutta minkäs lainen paikka tuo Coche on? Finnmatkojen sivuilla kerrotaan vain Margaritan ravintoloista ym. Kertooko se jo kaiken eli Coche on hiljainen kylä tms.? Vai löytyykö Cochelta shoppailumahdollisuuksia, ravintoloita, baareja? Itselleni tärkeintä on rentoutuminen, aurinko ja löhöily, ja ne kriteerit paikka varmasti täyttää, mutta mukaan lähtevät miekkoset taitavat tylsistyä, jos eivät viihteelle pääse kertaakaan.. :)

2

1839

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • cochella käynyt

      Tosi rauhallinen,mutta mukava paikka..vietimme aikaa iltaisin lähinnä hotellin baarissa missä oli välillä elävää musiikkia ja tanssiesityksiä,uutena vuonna tosin oli kunnon bileet.me oltiin coche paradise-hotellissa..San Pedrossa ei käyty ollenkaan,siellä kuulemma oli muutama kauppa,baareista en tiedä,mutta jos bilepaikkoja hakee niin kannattaa suunnata Margaritan kohteisiin,me kyllä nautimme täysin siemauksin cochesta ja sen ihanasta rannasta..Margaritalla käytiin välillä "tuulettumassa."Ihanaa matkaa,minne se sitten suuntautuukin..

      • minäminä1237

        Katsopa Google Maps ja etsi Venezuela ja Isla Margarita ja Isla Coche. Siellä on tosi tarkkoja satelliittikuvia molemmista saarista. Noista kuvista voi kyllä päätellä kummalla on rauhallisempaa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      51
      1439
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      169
      1244
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      61
      1077
    4. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      1012
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      208
      954
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      13
      915
    7. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      54
      838
    8. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      29
      823
    9. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      91
      802
    10. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      347
      775
    Aihe