Jade Yolanda

Miltä nimi kuulostaa?
6411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulaattilapselta kuulostaa. Itse kirjoittaisin molemmat nimet j:llä kun ne kerran molemmat sillä lausutaan.

Äänestä

Jade on kaunis, mutta Yolanda on pyllystä. Ainakin Y:llä hienosteltuna.
Pist toiseks nimeks vaikka
Aurora, Maria, Johanna, Helinä, oLivia, Susanna, ELISABet...

Äänestä

Jonkun diktaattorin muijan nimeltä...

Äänestä

Jos likka joskus tulloo Iisalamessa käämään niin johan Jate Yölanta kuulostaa hemasevalta.

Äänestä

sopii mielestäni paremmin koiralle... yolanda taas ei suomalaiseen suuhun oikein kuulosta kivalle...

Äänestä
  • todella pahalta kuulostaa. vähän sitä britney spears, trailerpark trash - kamaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Räksä.... kirjoitti:

Miltä nimi kuulostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu