tsekatkaa..

olen 12-vuotias tyttö ja runkkaan itseäni vähintään kaksi kertaa päivässä. miten saisin itseni kiihoittumaan oikein kunnolla? en tosiaankaan viitsi ottaa jääkaapista mitään nakkia ja ruveta vetelemään sillä. eli siis oikeastaan, miten sormilla saa itselleen kiihoittumisen tunteen?'

kiitos.
6572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuule ajattele jotain ihanaa pillua tai kullia ja vatkaa oikein kunnolla. Lainaaa vaikka mutsin hieromasauvaa, se tekee tosi kivaa. Sit sellainenkin on tosi makeeta, että runkkailee niin että joku vanha ukko näkee homman ikäänkuin vahingossa. Myös yhteisrunkut likkakaverin kanssa on tosi makee juttu.

Äänestä
  • mä saisin mun kaverin mukaan? enhän mä viitti mennä kysyyn "hei mennänkö runkkaan?"

    Äänestä

  • pikku tyttö kirjoitti:

    mä saisin mun kaverin mukaan? enhän mä viitti mennä kysyyn "hei mennänkö runkkaan?"

    mä oon kans 12 eli menos seiskalle! mä ainaki kysyin ihan pokkana mun jätkäkamulta et"hei, miten ois jos pantais?" sit me mentii panemaa! yksinketasta!!

    Äänestä

  • mande kirjoitti:

    mä oon kans 12 eli menos seiskalle! mä ainaki kysyin ihan pokkana mun jätkäkamulta et"hei, miten ois jos pantais?" sit me mentii panemaa! yksinketasta!!

    "sit me mentii panemaa!" ...Ai oikeen panemaa? Ai oikeesti?

    Äänestä

päätitte siis mennä vaan panemaan? ihan siitä vaan? jos ton tarinan uskoo, niin ei kyllä ole aivoja.. sulla varmaan ees ole jätkäkamua. ehkäpä juttu menikin niin, että istuitte vain sohvalla katsomassa salattuja elämiä? tai sitten runkkasitte keskenänne..

mut hei, niitä vinkkejä kaipaan..

Äänestä

niinnii. se mikähelvettilie tyyppi joka puhu jotain kundikaveristaa, ni tää alkuperänen heebo puhu runkkaamisesta, ja kaikilla ei välttämättä oo kundia. runkkaamisesta, ei seksistä. siin on iso kuilu välissä, jos pilkkua ruvetaa nussimaa. nii ja sille jollekki tyypille, entä jos mutsilla ei oo dildoo? mul on kans ongelmia saada kicksit runkkaamisessa. ja toi "ajattele isoo kaluu" tms ei toimi tietyissä tapauksissa, kuten mun tapauksessa. eli muutki kaipaa vinkkejä tääl täst aiheest

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs kirjoitti:

olen 12-vuotias tyttö ja runkkaan itseäni vähintään kaksi kertaa päivässä. miten saisin itseni kiihoittumaan oikein kunnolla? en tosiaankaan viitsi ottaa jääkaapista mitään nakkia ja ruveta vetelemään sillä. eli siis oikeastaan, miten sormilla saa itselleen kiihoittumisen tunteen?'

kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu