Keskusteluista käy ilmi...

...että suomalaiset eivät ole tyhmiä eikä helposti narutettavissa, on aina hyvä olla tietyllä tapaa epäluuloinen ja näinhän se on!
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaikka näkee ja ei usko sittenkään. Ei me niin tyhmiä olla kuin Subilla luullaan. No yksi prosentti kansasta voi olla.
Ei ole mennyt euron euroa äänestyksiin, koska bb kuitenkin pistää sen henkilön pois minkä itse haluaa.
Ja nyt Akin poisto. Talossa ei tapahdu ennen sunnuntai-iltaa yhtikäs mitään. Akin syöntitapa sai aina hyvälle tuulelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo3 kirjoitti:

...että suomalaiset eivät ole tyhmiä eikä helposti narutettavissa, on aina hyvä olla tietyllä tapaa epäluuloinen ja näinhän se on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu