Mainio Avril!

SunSun

Mä tykkään hirveesti Avrilin biisistä: "Girlfriend", enkä ymmärrä miks jotkut haukkuvat Avriliä, tai ainakin viimeisimmissä viesteissä. Avril on minusta hyvä laulaja!

KYSYMYS: Miks tuhkimotarina poistettiin keskusteluista???

TOIVE: Laittakaa tuhkimotarina takaisin keskusteluihin!

3

856

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Under My Skin

      Näin on mut erityisesti albumit Let Go ja Under My Skin ovat parhaita huippuja ja The Best Damn Thing on hyvä levy. Mutta Avril on jokaisella yhtä jees

      • MyKey

        Aika lutkahtava....


      • tulee Suomeen!

        Mun mielestä taas the best damn thing on ehdottomasti paras sen albumeista, olin vähän pettyny siihen tokaan ja vähän skeptinen tän uuden suhteen, mutta se yllätti ilosesti!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2097
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2012
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1541
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1352
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1319
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      88
      717
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe