Kiuas sanoo NAPS

Mutta ei mene edelleenkään päälle :(
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tontut hyppii ikkunoissa, parvekkeella kasvaa puu

Äänestä

lähden nyt stadiin. viisi kossua vai kuusi vissyä kurkusta alas? Mistä saan naista tänään? kuka lähtisi seuraksi?

Äänestä
  • pitää sinua naisenaan.

    Äänestä

  • Läski Isäntä kirjoitti:

    pitää sinua naisenaan.

    jo käynyt sun perseessä tänään???

    Äänestä

  • fdgnldgn kirjoitti:

    jo käynyt sun perseessä tänään???

    joka maksaa auliisti lainani. Ja Jygä antaa vielä korot anteeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asomies kirjoitti:

Mutta ei mene edelleenkään päälle :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu