Pankinjohtaja peri korot

onko tapahtunut muille velkaorjille? T: pankin vuokralainen
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lukee osakepaperissa, kyllä se siitä rauhoittuu.

Äänestä
  • yritin etsiä osakekirjaa mutta en löytänyt se on pankin kassakaapissa. Pankinjohtaja sanoi että korot joka tapauksessa maksettava ja että käytännössä olen pankin vuokralainen.

    Äänestä

  • takaapäin :( kirjoitti:

    yritin etsiä osakekirjaa mutta en löytänyt se on pankin kassakaapissa. Pankinjohtaja sanoi että korot joka tapauksessa maksettava ja että käytännössä olen pankin vuokralainen.

    Jygä hoitaa.

    Äänestä

Sellaista se on korkovuokralaisen elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takaapäin :( kirjoitti:

onko tapahtunut muille velkaorjille? T: pankin vuokralainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu