Sinulle sopivin bonus

wuiii

Käy valitsemassa itsellesi sopivin bonus monen suositun ja luotettavan pokeri/vedonlyöntitalon bonusvalikoimasta.

Suositeltavia mm. Unibetin 50€ vedonlyöntiin ja 250$ pokeriin, Absoluten 100% 500$ asti, Full Tiltin 100% 600$ asti ja lisämausteena 50$ ilmaisbonus Playboy-pupujen peliluolaan (muista kuitenkin keskittyä peliin!).

Lue lisää bonuksista:

http://www.bonusblogi.blogspot.com/

2

462

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ????????????

      Siis onko pokeriumilla tuommoinen bonus, että 300euroa saa 200VIP-pisteellä? Voiko se olla niin hyvä?

      • AAAKK

        Ei ole noin hyvä. Maksavat 10 euroa per 200 vip pistettä, eli 60000 vip pistettä 300 euron boonukseen. Umpisurkea. Tuo ylin upto 500 voisi olla ok, vaatii 10000 vip pistettä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      219
      10681
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      69
      2936
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2638
    4. 88
      2510
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2212
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      267
      2079
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1451
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1280
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      922
    Aihe