milloin mahd lakko

.....
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

viimesestä tilistä se teltta kohta lähtee kämppä !! Hah haa
Kyllä on ihmisten sympatiat karisseet pois hoitajien puolelta !!
Kuka noita ahneita vois tukee !?
Mädätkää vaikka katuojassa minulta ette saa mitään !

Äänestä
  • Käy ihmeessä tarkistuttamassa lääkityksesi ennen lakkoa terveyskeskuksessa, kun voit vielä saada sieltä ammattilaisen palvelua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikaisintaan alkaa? kirjoitti:

.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu