MIEHIÄ taloon

Jumalauta ei maksava asiakas noita teinipellejä voi katella.Sori, Jarkkohan sentään on MIES. Homo-Timon äö tippui monella kymmenellä, kun tikunimijäpiposisälläpäässäteini Niko tuli taloon.
6313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Laskisit kuutioita vai?

Äänestä

miäs saatana, miut talloon het. Ei vaines. Hajoo aamuihis.

Äänestä
  • pois lukien Jarkko saatana voi katella. Onko nämä kirjoittajat muuten teini-ikäisiä. Siltä se vaikuttaa. Sääli.Lauantaisiiderit on kai jo juotu?Ne kaikki 4 pulloa.

    Äänestä

  • teinihinttejä kirjoitti:

    pois lukien Jarkko saatana voi katella. Onko nämä kirjoittajat muuten teini-ikäisiä. Siltä se vaikuttaa. Sääli.Lauantaisiiderit on kai jo juotu?Ne kaikki 4 pulloa.

    Heka ulos!

    Äänestä

tekee?


...*Jarkkohan sentään on MIES. Homo*...

Äänestä
  • kunnon komistusta ohjelmaan, olis jotain katsottavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perkele! kirjoitti:

Jumalauta ei maksava asiakas noita teinipellejä voi katella.Sori, Jarkkohan sentään on MIES. Homo-Timon äö tippui monella kymmenellä, kun tikunimijäpiposisälläpäässäteini Niko tuli taloon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu