Onko T310 Hyvä puhelin?? Näin että nyt oli tullut se uusi sonyericsson t310 myyntiin ja ei ole kallis puhelin maksaa vain 200e. Onko kellään kokemuksia onko tuo puhelin hyvä. Kuinka nopea GPRS siinä on ja onko se yhtä nopea kuin R600??
Onko T310 Hyvä puhelin??
Erkki
3412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla on T310 ja on mielestäni parempi kun nokian 3510i joka mulla myös on. Näytöstä saa paremmin selvän päivänvalossa ja on parempi äänen laatu,myös kameran liitäntä mahd.
Onko T310 näytössä vain 265 noin värit, kun nokiassa oli taas noin yli 4000 värin näyttö?? T310 on ainakin hintaansa nähden edullinen värinäyttöinenpuhelin ominaisuuksiinsa nähden. Ja yksi juttu vielä GPRS kuinka nopea GPRS siinä on?? Olen kuullut huhuja, että siinä vaan on 3 1 aikaväli pitääkö paikkansa?? Mun vanha puhelin on R600 ja siinä on aikaväli 4 1 eli eikö tuo mun vanha erkki ole GPRS käytössä nopeampi mitä tuo uusi T310. Onko T310 gprs käytössä hitaampi mitä tuo mun vanha r600 ruhelin??
Itselläni on kyseinen puhelin. Kahden Siemensin jälkeen vähintään yhtä varteenotettava vaihtoehto. Nokiat suljen täysin pois samalta viivalta. Entisenä makapuhelinkorjaajana en Nokiaa edes matkapuhelimeksi sanoisi.
Ainoa vika Sony-Ericssonissa on soittajaluettelon pieninuus, eli vain 10 numeroa. Tuo siis tarkoittaa muistitota jotka pääsee kaikkien suodattimimen läpi soitamaan. Siemensissä tuo oli esim.kaikki SIM kortissa olevat numerot