ratsastus madeiralla

Onko kenelläkään tietoa ratsastuksen hinnoista Madeiralla, ja missä paikat sijaitsevat.
2895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turistisivusto mainitsee, että Porto Santon saarella olisi mahdollisuus ratsastukseen, muuten ei oikein ole infoa.
Pääsaaren maasto lienee yritystermein "haastavaa" ratsastukselle...

Äänestä

Ei ole tietoa hinnoista, mutta en usko, että kovin edullisesti pääsee. Kaikkihan on tietenkin kiinni siitä, mihin on tottunut.
Ratsastuspaikkoja löytyy siis Madeiraltakin, yksi oli muistaakseni aika lähellä golf-kenttää. Kyltti nähtiin monta kertaa kun ajeltiin bussilla ohi.
Alla olevasta osoitteessa oli jotain tietoa:
http://www.madeira-web.com/PagesUK/horse-tennis.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


masi kirjoitti:

Onko kenelläkään tietoa ratsastuksen hinnoista Madeiralla, ja missä paikat sijaitsevat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu