tomb raider anniversary??

eli jumissa ollaan kenttä on ilmeisesti kreikka ja sellainen kohta jossa kaksi hevosta oven molemmin puolin juoksevat laran perässä syöksevät tulta ja muuta kivaa,kuinka tästä selviää,kiitos etukäteen!!!
1548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eli olet centaureissa jo... jos ymmärrät englantia, niin kannattaa käydä vilkaisemassa: www.tombraiders.net/stella/ ja jos haluat nähdä omin silmin käy youtube.comissa. muuten sun pitää ampuu yhtä ja sit ehtii ottaa kilven... jne. mutta jos haluat päästä helpommalla, niin ammu yhtä pari kertaa niin ui alas ja mee vedessä olevaan paikkaan ja ole siellä niin centauri kuole itsestään ja sama toisella niin pääset eteenpäin... mukava on auttaa jos pystyn auttamaan ^^ toivottavasti tämä auttoi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakaa please kirjoitti:

eli jumissa ollaan kenttä on ilmeisesti kreikka ja sellainen kohta jossa kaksi hevosta oven molemmin puolin juoksevat laran perässä syöksevät tulta ja muuta kivaa,kuinka tästä selviää,kiitos etukäteen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu