Nimittäin se "taikuri" touhut. Ukolla on iso kesto kyky, mikä on ihailtavaa siinä mielessä.
Mut tuo gootti-tyyli ja varsinkin taikuriksi kutsuva on vain rahastusta.
Chiss Angel on FEIKKI
7
600
Vastaukset
- En usko.
Hän on esiintynyt maailman johtavien taikureiden täyttämässä World Of Illusion -tapahtumassa Madison Square Gardenissa New Yorkissa, minkä seurauksena hän sai vuosia kestäneen shown Broadwaylle. Lisäksi hänet on palkittu arvostetulla Academy of Magical Arts -palkinnolla Vuoden taikurina ja kahdesti International Magicians Societyn palkinnolla Vuoden taikurina...
- MCRway
...tulee siitä paljolti, että Criss Angel on oikeasti myös muusikko, rokkari tarkemmin katsottuna. Ja meillä kaikillahan (okei, ei kaikilla.) on oma tyylimme.
- iPOP
MCRway kirjoitti:
...tulee siitä paljolti, että Criss Angel on oikeasti myös muusikko, rokkari tarkemmin katsottuna. Ja meillä kaikillahan (okei, ei kaikilla.) on oma tyylimme.
näin on.
jos sattumoisin tiedät että hänellä on believe teatteri ja siellä näät kaikki noi temput livenä.
tyylistä,meillä kaikilla on oma tyylimme ja ite pukeudun lähes samanlaisesti.
elikkäs en usko että on feikki ja oma tyyli kullakin........
- Angel like chris
Feikki olet sinä itse.
Criss Angel on lahjakas ja PERKELEEN HYVÄN NÄKÖINEN.
Arvostettu mies. - wttru
Krisse on aavistuksen verran over the top.
- auxiliary
89% of magic tricks are not magic. Technically, they are sorcery.
- Angelfani
Siinä on komee mies, mieshän on showmies ja ei hänen ole tarkoituskaan miellyttää muita "taikureita". Hyvin pitkälle naisten mieliksi rakentunutta ohjelmaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877