kadi "tyylikäs" virotar

onpas todella tyylikäs tuo kadi. puolet hiuksista rumaa juurikasvua, kulkee rumissa oloasuissa, ei meikkaa kuin suoraan lähetykseen ja bileisiin

noin ne virottaret vedättää suomimiehiä 10-0 :-)))
5496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tykkää juuri tuollaisista mies-pimuista, mutteivät kehtaa sanoa sitä ääneen.

Äänestä

Kadille sopii käkkäräjuurikasvutukka. Se on hyvin kadinomaista.

Äänestä
  • tukka on tarkoituksella värjätty niin, että juurista on tumma.

    Äänestä

  • tukkaharjaa omistavan, törkeän näköinen kuontalo, laiskuudesta johtuu varmaan tuo "kampaus",,,

    Äänestä

Lähiösuttura.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahaHAAAAAA kirjoitti:

onpas todella tyylikäs tuo kadi. puolet hiuksista rumaa juurikasvua, kulkee rumissa oloasuissa, ei meikkaa kuin suoraan lähetykseen ja bileisiin

noin ne virottaret vedättää suomimiehiä 10-0 :-)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu