EDULLINENKO HOTELLI ??

Varasimme Hesarissa olleen majoituksen ROYAL SAVOU viiden tähden hotellista viikokosi.
Hinta puolet normaalista, koska siihen kuuluu kahden tunnin lomaosake esittely.
Kysyisinkin nyt miten luotettava se on ja roikkuuko koko loman esitelijä kintereillämme?
31208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Esittelijä ei roiku kinterreelläsi viikkoa. Varo vain ettet sorru ostamaan tarjottua tavaraa, sillä se on ilmiselvästi ylihintainen.

Äänestä
  • Siinä oli 100:lle ensimmäiselle kyseisessä hotellissa kuusi yötä yhden hinnalla. Nettiosoitteesta löytyi sellainen kuin Holidytime ja he tarjoavat täyden palvelun lomaosakkeita.
    Liekkö vielä paikkoja jälellä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Löhöilijä. kirjoitti:

Varasimme Hesarissa olleen majoituksen ROYAL SAVOU viiden tähden hotellista viikokosi.
Hinta puolet normaalista, koska siihen kuuluu kahden tunnin lomaosake esittely.
Kysyisinkin nyt miten luotettava se on ja roikkuuko koko loman esitelijä kintereillämme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu