äijäilee. Nuijamiehen vaistola hän koittaa osoittaa paikkansa miehenä uudelle äijälle talossa. Joi aamulla jo Punkin lasista Jussin edessä, osoittaakseen että talon isäntä antaa hänen tehdä mitä vain, joten Jussin on syytä ottaa se huomioon.
Naisia kohtaan Timo on ainakin tänään kova kundi, pehmoilulle ei ole nyt sijaa,koska uusi mies on talossa.
Naisia kohtaan Timo on ainakin tänään kova kundi, pehmoilulle ei ole nyt sijaa,koska uusi mies on talossa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
roolit on jaettu siis noin 50 % on käytöksestä ennakkoon sovittua.
Joo, ja Ruotsilla on helvetin hyvä armeija...
Samasta kategoriasta nuo jutut. miten tollainen kirppu voi äijäillä?? Timohan on erittäin naismainen jos et ole sattunut huomaamaan.
varmaan naisia suurin osa.
äijäillä, eli varmaan vetää tyttöjen vaatteita päälleen, kohtelee tyttöjä kuin isompikin mies, kävelee jalat levällään,kiroilee enemmän, sitä Pohjanmaan äijäilyä, sitähän tuolla talossa riittää.
Innolla odotan koska tämä uusi Pohjanmaalainen vetää Maxinen tai Suvin toppia päällensä.