Saako suomesta

Kyse olisi purkuosista ei uusista.
väri metallinvihreä.
Mistä noita voisi kysellä.
3307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitavat kaikkien purkukunnossa olevien tuonikäisten Carinoiden pellit olla siinä kunnossa, että ehjänä ei enää irti saa, ts. ruoste on varmastikin tehtävänsä tehnyt. Ja jos lokari on ehjä, on muukin auto vielä siinä kunnossa, että tuskin on purkuun mennyt.

Motonetissä uusi etulokasuoja maksaa 85,50 e.

Äänestä
  • jos 90-luvun alussa olisi joku
    kolariauto(peräänajettu) purettu varaosiksi
    hyllylle uinumaan.
    Ei nimittäin viittis maalata varaosa lokareita,
    ylittää auton arvon.

    Äänestä

  • epäilinkin,mutta kirjoitti:

    jos 90-luvun alussa olisi joku
    kolariauto(peräänajettu) purettu varaosiksi
    hyllylle uinumaan.
    Ei nimittäin viittis maalata varaosa lokareita,
    ylittää auton arvon.

    kurkkaa varaosahaku.fi sivuilta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


etulokareita -86 carinaan? kirjoitti:

Kyse olisi purkuosista ei uusista.
väri metallinvihreä.
Mistä noita voisi kysellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu