Suomalainen

tuli taloon?
No sehän tuo vaihtelua tohon bi-brother talon bi/gay/metroseksuaali porukkaan.
4390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä vikaa gaykareissa ym. metroseksuaaleissa on?

Taidat olla rasisti!

Nyt eletään 2000-luvulla!

HEI HALOO!!!

Äänestä
  • vaihtelua porukkaan = rasismia?
    nyt eletään vuotta 2007.
    hei haloo itelles.

    Äänestä

Mihin kohtaan se tuli?

Äänestä

että se tykkää salaa Timosta.
Semmosia ne nahkatukkaportsarit on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heteroäijä kirjoitti:

tuli taloon?
No sehän tuo vaihtelua tohon bi-brother talon bi/gay/metroseksuaali porukkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu