Olet näemmä syvällinen ihminen. Elämänkoulua kokenut. Oppinutkin monia asioita.
Minussa on samansuuntaisuutta monissa asioissa.
Kotisivujen teko mielessä ollut, mutta ei luota itseensä niiden onnistumisen suhteen.
Tosiaan onnistuneet sivut kokonaisuutena.
Luontokuvatkin mukavasti sattuneet. Minkä verran maksaa tuo ammattikuvien käyttö? Tarkoitan noita karhujen kuvia.
Digikamerallako olet kuvannut noita muita kuvia?
Minkälainen digikamera aloittelijalle olisi sopiva?
Kotisivusi kokonaisuutena olisi vahvoilla. Jos kilpailuja on olemassa.
Hei Kössi
8
625
Vastaukset
- tuo nuosleskelu
onkoo sulla asiaa?
- Kössi-eno
mä voin keskustella vain omilla sivuilla sisällöstä.
- Kössi-eno
joku kilpailu.haista sinä...joo menin lankaan.
- kössi
"menit lankaan ja et mennyt" Arvoitus sulle?
haistatusta olen kuullut enemmän kuin suolistokaasutus -yhden yksilön yhtye
- sulla on paljon
kysymyksiä,joihin haluaisin vastata.Sinä voisit ensin kirjoittaa minun kotisivuille ja jättää sinne osoitteesi,mutta nyt panen TV:n kiinni ja painun pehkuihin.Se minut herättikin.
- saisi pois
mainokset ja sivun koon pitäisi asettua automaattisesti katselijan käyttämää näytöalueen määritystä vastaavaksi, ettei sivusuunnassa tarvi kelata edestakaisin.
Huononäköisellä on turha lisätä kuvapisteiden määrää näytöllä, koska silloin menee lukulasi hommiksi.
Esimerkiksi 1024x768 kuvapisteellä jää kolmasosa sivun leveydestä näytön ulkopuolelle.- Kössi-eno
että kotisivut on sellaiset kuin sä haluat,niin silloi joutuu tekemään sellaisia ratkaisuja,mitkä ei ehkä kaikkia miellytä.
Mutta eihän se ole vaikea laajentaa sivuja,vai onko?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4068892Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1743328- 181801
- 771156
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79995- 55973
- 65930