Kaikki miehet on olleet pohjanmanlta. Timo, Jarkko, Jussi, Einari ja Henry. Mikä ihmeen juitsu tämon. Pohjalaiset on oikeesti hirimusen tylisiää väkiä. iEi oikiasti heremostu eikä aiheuta tuntehia.
MIKSI NÄMÄ KAIKKI MIEHETON
POJONMAALTA
12950
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Niinkuin esim. Henry ja Kaarlo.
Pohjoinmualla ei hauskoo pidetä muton kuin maahanpanijais hiukkaseen hymyylyttääymyylyttää. Muta manses nauta tämä perkelen tyyhymää porukaa. Ja sit on Tamperella. Ja naurua piisaa.
Joo. Manses on oikeesti niin tyhymääporukkaa kun tiijän. Tamperelaiset miähet on maailiman tyhymempiä.
Tamperelaiset on hidasta väkiä.
Pohjanmaalla viisahia. Kuten esim. Mannerheheim ja Mieto.
eikös hämäläiset yleensäkin?
Tampereelta tulee kaikki huumori. Reinikainen, kummelit, tankki täyteen, Heikki ja Kaija Ja muut. Mitä pohojnamualta tuloo muuton kuin Juha Mieto. Ei mitänsähänsä.
Tiedoks vaan että henri asuu turussa joka sijaitsee varsinais-suomen maakunnassa, ei pohjanmaalla. kiitos.
lähti hyppyihin kuokkimaan ja ensin vilahti puukko ja sitten katumus.Pohjalaaset teköö ensin ja sitten miettii,siks ne on tuollakin.
Ne on tyhymiä. Ihmeettelen miksei siellä soi Klamyria. Alakaa peellä ja loppuu aahan - paskaa!
Einari oli muuttanut Pohjanmaalta 5-vuotiaana Espooseen.
!!!