mitä mieltä?

onko kokemuksia nokian 7250?kannattaako hankkia?
2127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ei, ainakaan mun kaverin mielestä, joka jo osti...älä kysy miksi ( ehkä että kamera on kamera ja puhelin...)tiedä häntä

Äänestä
  • Ehkä tyhjentävin vastaus ikinä. Olen itse hankkimassa 160GB kovalevyllä, 2GB muistilla ja Ati 2400 XT näytönohjaimella. Väittäisin että eniten rahoille vastinetta eikä koneista ole kantautunut mitään huonoja uutisia. Jos jollain on jotain oikeita kokemuksia niin oikaiskoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


7250 kirjoitti:

onko kokemuksia nokian 7250?kannattaako hankkia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu