Haluaisin ainakin sormusta laitettaessa liukua alttarilla Spagaattiin koko sukuni edessä! kun mies ottaa sormuksen ja alkaa pujottamaan sitä mun sormeen haluaisin samalla liukua Spagaattin!!! aaahh!!!!
Vastaukset 4
- Nimetön
Mikäli menet naimisiin kirkossa kysy vihkipapiltasi, mitä hän ajattelee asiasta. Muuten spagaatti kuulostaa hauskalta ja tekisi vieraillesikin mieleenpainuvan vihkiseremonian. Älä kursaile ja TEE SE!
- täytyis löytää
niin hullu mies, joka tollasen aivoakdiktispagaattipierun huolis vaimokseen.
- ihmeessä??
Etkö oo aikasemmin päässyt näyttämään sukulaisilles että osaat tehdä spagaatin? Onko alttari sellanen paikka että siellä voi esitellä omia taitojaan jos jonkin tempun osaa tehdä?? Eli mä osaan soittaa nokkahuilua, niin kun saan sormuksen sormeeni niin voisin vetästä jonkun nokkisbiisin.
- Nimetön
Täällä vihkitilaisuudessa.Kiva, Uuttavuotta,niin jos jalassa on St,joskus sanoit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1182435Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401562Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6441028- 106993
- 71962
- 98906
- 48875
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76710- 70706
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31696