Himokselle

Keski-ikäisiä, kauniita, vapaita naisia, perjantaina 5.10... Kuka pelkää Paulaa tahdissa : )
5643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mustalaisia sakeena

Äänestä
  • on,,hyviä ovat tanssimaan...

    Äänestä

  • vika romaneissa kirjoitti:

    on,,hyviä ovat tanssimaan...

    Mukama romani osaavan tanssia??????Tupakan ja kaljamukin kanssa kyllä osaavat juosta tanssioiden seassa ,,, Heille omat tanssit kokonaan

    Äänestä

  • nähnny kirjoitti:

    Mukama romani osaavan tanssia??????Tupakan ja kaljamukin kanssa kyllä osaavat juosta tanssioiden seassa ,,, Heille omat tanssit kokonaan

    ja tanssittu monesti. Kiitoksia teille hyville Romaani tanssija miehille ja pojille. Samoin kaikille muillekin suomi pojille. Hyviä olette kaikki!!!!!!!!!!!terv. Kilpatanssija

    Äänestä

Myöskin manneja joita on tupa täysi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tanssittamaan kirjoitti:

Keski-ikäisiä, kauniita, vapaita naisia, perjantaina 5.10... Kuka pelkää Paulaa tahdissa : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu