Piia ulos, ällöttävä nariseva ja kateellinen! Itsekäs 29-vuotias epäsosiaalinen menninkäinen joutaa Raumalle hevosenpaskaa haistelemaan. Siellä saa nussia ja panna, kuten hän alituiseen mainostaa. Neitiä vaan harmittaa kun miehet eivät edes huumorimielessä ole kiinnostuneita!
Piia ällöttävä
Tarja 2
8607
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kadi on paljon itsekkäämpi kuin Piia. Piia leikkaisi vaikka kaljuksi, jos viikkotehtävä sitä vaatisi. Piia osallistui räsypokkaan, vaikka oli kuukautiset (kuten Kadilla), Piia ei tilannut tänään grilliruokaa viikkotehtävän takia.
Piia on ajatellut todella paljon muita talossa.
on ajatellut itseään. Talon suurin peluri. Kadi on ehdottomasti myös todella itsekäs, mutta Kadi ei sitä edes yritä peittää. Tuo nariseva sänkyllä makaava ilonpilaaja pelaa peliään koko ajan. Ällöttävää tuo suuriääninen nussimisen ja panemisen alituinen toitotus . Todellisuudessa naisen seksielämä on varmaankin olematonta, sillä niin keinotekoiselta se kuullostaa. Hänestä ei hehku minkäänlaista lämpöä. Kukaan miehistäkään ei ole edes huumorimielessä hänestä kiinnostunut. Ainoastaan Jussi hieman vastaa kun nainen kovasti koettaa tuttavutta koska järjestäjä hommasi hänelle sen peräänkuulutetun ison miehen. Mutta jopa Jussista näkee, ettei paljon kiksejä saa Piiasta.
raskaasta tekstistäsi lukea, niin...
Piia pelaa tietysti, koska siitähän on kyse. Miksi ei pelaisi? Voittaja saa rahat.
Silti Kadi on äänestyksessä, miksi? Kadista ei selkeästi talossa pidetä ja Piiasta pidetään ainakin enemmän.
Kadi sanoi inhoavansa hikeä, koska siinä on bakteereita. Ettei Kadi vaan olisi viaton seksuaalisesti. Seksissä kahden ihmisen hiet sekoittuvat toisiinsa. Miten itsekäs Kadi voi suudella, koska siinähän vasta on bakteereita.
Akihan sanoi Extrassa, että talossa olisi voinut ihastua Piiaan, jos Aki ei olisi ollut varattu... Mikäpä ettei, koska tietyt ihmiset arvostavat todella paljon keskusteluita eikä kadimaista sähellystä.
olla. Piia on juntimpi kuin yksikään possu jota se on ollut maatalouslomittaja reissuillaan hoitamassa. Yäk!
niinkun eräs..toiseksi kadi ottanut vkotehtävän tosissaa!palkittiinpa nti,tosin kun pia=)
Eikö tämä ole peliä ja joku voittaa koko kisan? Piia (kahdella iillä) osaa pelata. Eikä kieroile, vaan kaikki talon asukkaat tietävät varmasti mitä mieltä Piia on kaikista.
narisevan leipäläpensä kiinni=)kadi on paras silmäniloa!!!!
katso pelkästään ihmisen ulkonäköä, vaan elkeitä ja ilmeitä. Sekä kuuntelen, mitä toinen puhuu.
Kadi on itsekäs!