MAXINE +++++

MAXI on HOT
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Senkö vuoksi Maxinelle plussaa kun esitteli avoimesti pikkutisujaan eilen?
Heh, taas menee pikkupojat ja jopa aikuiset miehet halpaan! :D

Äänestä

sen tietää.Ainakin näin ruudun takaa katsottuna vaikuttaa hyvin flegmaattiselta.

Äänestä
  • mut pienet tisut pysyy pitkään ryhdissä,ja isot löpsähtää kohti polvia jo alle kolmekymppisinä... ;D

    Maxi jatkoon...ja Kadi myös !!! Timbe ulostukseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


+Fanittaja+ kirjoitti:

MAXI on HOT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu