Britney EI HALUA olla itse rauhassa !!!

paparatseilta

Viime aikoina lehdissä on ihmetelty Britneyn riippuvuussuhdetta paparazzeihin. Tähdellä on koti Malibussa, mutta siellä asumisen sijaan tähti yöpyy loistohotelleissa.

Lehtitietojen mukaan hän soittelee avustajineen hotelleihin ja yökerhoihin saadakseen selville missä on sen luokan tähtiä, ettei paparazzeilta voi välttyä.

- Hän tekee mitä tahansa tullakseen valokuvatuksi lähes päivittäin, entinen lähipiiriläinen kertoi Chicago Sun-Timesin toimittajalle.

Eilen oikeuden päätöksen jälkeen Britney ei suinkaan suunnannut Kevinin luo tapaamaan poikiaan, vaan ajeli päämäärättömästi Los Angelesissa, perässään paparazzien letka.

- Se ei ollut mikään takaa-ajo. Britney ajoi selvästi alle nopeusrajoitusten, hymyili, nauroi ja poseerasi valokuvaajille, kertoo silminnäkijä OK!-lehdessä.

Lopulta tähti päätyi Beverly Wilshiren luksushotelliin.


http://www.iltalehti.fi/viihde/200710046675851_vi.shtml

3

266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tommonen likka

      Elämän arvot takaisin kohilleen.

    • lopettaa tuon.

      Eikö ole omaa elämää, kun pitää toisten huonoja puolia täällä ottaa esille?

      Milloin sairastunut ihminen on käyttäytynyt jotenkin järkevästi, hyvin ja kunnollisesti? Hei haloo ota järkee sun päähäs ja mee sitä omaas elämääs kritisoimaan(toivotaan että sinulla sellainen on!)

      • Lapset luulevat, että

        Kaikkialla kameroita on, kun aukaisevat oven ja menevät pihalle. Eli eivät meinaa erottaa sillein julkisuus tai tavallista elämää.

        Olisiko Britney samanlainen?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1577
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1532
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1108
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      911
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      884
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe