Viimmát álggaha maiddái Sámeradio njuolggo rádiosáddagiid interneahttas go Yleisradio lea dahkkán šiehtadusa Gramex-musihkabuvttadusafitnodagain.
Otná be 5.10. Bures ain -sátta diibmu 14.00 lea vuosttaš sátta, mii gullo interneahta bokte. Neahttaradio gávnnat YLE siidduin čujuhusas www.yle.fi/areena ja doppe njuolggosáddagat. Dain válljet dasto Sámi radio.
Dál sáhtát guldalit Yle Sámi radio interneahtas
Ima
2
366
Vastaukset 2
- go juoga
Viimmat!! Suddo go ii geargan valggaide, muhto buorre go dal lea. Savvamis diehtu juksa min buohkaid, geat orrut Sameguovllu olggobeal.
- ahte doaibmago
Ja dat doaibma! Lean duohta dudavas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791319
- 851216
- 96967
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40713Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83589Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44468Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33455