Timo jatkaa

Kyllä se vaan niin on ettei Timppa putoa vielä ensi viikolla. Pitäähän Kadille nyt joku vastus löytyä.

Kaikki antamaan Timolle plussaa ja Kadille miinusta. Täältä lähti nyt 5 viestiä, 5e ei ole mitään (vähän sponsorirahaa).
4532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kadi jatkoon :)

Äänestä
  • Myös Piia, Maxine ja Timo tunnustautuivat heteroiksi. Kadi puolestaan aiheutti hämminkiä omalla vuorollaan:

    - Öö, mä en tiedä tosiaankaan, Kadi sanoi.

    Kadi jatkoi, että tykkää pojistakin, eikä halua lukea itseään biseksuaaliksi.

    Äänestä

Mää niin toivon et hää lähtis jo pois.Kiitos niille jotka antaa äänen ihan kelle muulle hyväänsä,muttei tälle surkeelle naisten hyväksi käyttäjälle.Ja Timolle -------

Äänestä
  • Muistakaa äänestää, sillä sinä olet BB-talon sponsori!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kadin laiva lähtee kirjoitti:

Kyllä se vaan niin on ettei Timppa putoa vielä ensi viikolla. Pitäähän Kadille nyt joku vastus löytyä.

Kaikki antamaan Timolle plussaa ja Kadille miinusta. Täältä lähti nyt 5 viestiä, 5e ei ole mitään (vähän sponsorirahaa).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu