tuo suklaapaperin

ottaa pattiin. siksikin koska tuo maraboun suklaa on niin pahaa.
fazerin sinistä jos ois niin kestäsin tuon rapinan paljon paremmin. sitä paitti fazerin paperitkaan ei rapise noin lujaa!!
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen ehdottomasti samaa mieltä siitä,
että Fazerin Sininen on PAAALLLJJOOONNN parempaa
kuin yksikään muu suklaa !!

Äänestä
  • fazer nam :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rapina rupee kirjoitti:

ottaa pattiin. siksikin koska tuo maraboun suklaa on niin pahaa.
fazerin sinistä jos ois niin kestäsin tuon rapinan paljon paremmin. sitä paitti fazerin paperitkaan ei rapise noin lujaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu