Timppa pihalle

Timppa pihalle, KIITOS
6325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuo Timon oleilu talossa on noloa katsottavaa. Poika markkinoi itseään kaikille naisille. Silloinkin kun uusi nelikko saapui, niin oli heti itseään niille tarjoamassa. Sitten juostaan munat paljaana ympäriinsä ja hinkataan kankkua toisten sänkyihin. YÖK! Mitäs jos Timo olisikin nainen, mutta käyttäytyisi samalla tavalla???

Äänestä

Kadi ja Niko sais jäädä, Timo pois!!!
Nyt miinukset Timppa-homolle!!

Äänestä

Jotta sillei.

Äänestä
  • Onko hyvä fiilis kun on laittanut 9,5 e Sub.tv:lle että Timo jäis taloon? =D

    Äänestä

Pisteet laski kun tämän päivän koosteessa Timppa kaivoi nenäänsä.

Äänestä

kaikki muutki jotka jotain tuol tekee uloooos. ni saadaa olla rauhas sit ku ne vaa nukkuu ja o hiljaa tuol, ne loput, ompa sit tänävuonna eka hiljanen bb, ettei tarvi enää ensvuonna nähä mitää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei muuta kirjoitti:

Timppa pihalle, KIITOS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu