onkos osastoo lähös reissuun tammikuussa?
ONKOS KUKAAN?
MUNCK
61922
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Viime tammikuussa olin pari viikkoa kyseisessä hotellissa ja viihdyin erittäin hyvin. Joten sama paikka kutsuu 14.1 4viikoksi. Tässä jo melkein päiviä lasken...Ei malta odottaa että pääsee nauttimaan auringosta, merestä ym ja tietty erittäin maukkaista drinkeistä.
Ja mikäs tämä "kyseinen" hotelli oli, jossa niin hyvin viihdyit, että sinne palaat uudelleen :)?
Hotelli oli portofino. www.hotel-portofino.info
Huoneet ei ole mitään luksusta, mutta eipä siellä huoneessa käy kuin nukkumassa. Henkilökunta on todella ystävällistä.
Sinne siis uudestaan...
hotellissa oltiin viime talvena ja samaa mieltä olen kanssasi. Hyvinkin voisin mennä sinne takaisin. Viehän terkkuja viihdyttäjäporukan pojille ja tytöille :).
Tottakai terkut menee perille. Tossa portofinon sivulla on muuten pieni videopätkä siitä tanssijutusta;)Varsinkin se päänheilautus.
Itse tuli oltua enemmän Iguanan altaalta.. oli enemmän silmäniloa sinkkutytölle.
Mutta aivan loistava paikka, eikä millään malta enää odottaa sinne pääsyä.
Ohoi! Tämä osasto lähtee tammikuun 7.pvä!! Sitä malttamattomina jo odotellaan...