onkos osastoo lähös reissuun tammikuussa?
ONKOS KUKAAN?
6
1894
Vastaukset
- ....
Viime tammikuussa olin pari viikkoa kyseisessä hotellissa ja viihdyin erittäin hyvin. Joten sama paikka kutsuu 14.1 4viikoksi. Tässä jo melkein päiviä lasken...Ei malta odottaa että pääsee nauttimaan auringosta, merestä ym ja tietty erittäin maukkaista drinkeistä.
- ....
Ja mikäs tämä "kyseinen" hotelli oli, jossa niin hyvin viihdyit, että sinne palaat uudelleen :)?
- ....
.... kirjoitti:
Ja mikäs tämä "kyseinen" hotelli oli, jossa niin hyvin viihdyit, että sinne palaat uudelleen :)?
Hotelli oli portofino. www.hotel-portofino.info
Huoneet ei ole mitään luksusta, mutta eipä siellä huoneessa käy kuin nukkumassa. Henkilökunta on todella ystävällistä.
Sinne siis uudestaan... - Frailles
.... kirjoitti:
Hotelli oli portofino. www.hotel-portofino.info
Huoneet ei ole mitään luksusta, mutta eipä siellä huoneessa käy kuin nukkumassa. Henkilökunta on todella ystävällistä.
Sinne siis uudestaan...hotellissa oltiin viime talvena ja samaa mieltä olen kanssasi. Hyvinkin voisin mennä sinne takaisin. Viehän terkkuja viihdyttäjäporukan pojille ja tytöille :).
- ...
Frailles kirjoitti:
hotellissa oltiin viime talvena ja samaa mieltä olen kanssasi. Hyvinkin voisin mennä sinne takaisin. Viehän terkkuja viihdyttäjäporukan pojille ja tytöille :).
Tottakai terkut menee perille. Tossa portofinon sivulla on muuten pieni videopätkä siitä tanssijutusta;)Varsinkin se päänheilautus.
Itse tuli oltua enemmän Iguanan altaalta.. oli enemmän silmäniloa sinkkutytölle.
Mutta aivan loistava paikka, eikä millään malta enää odottaa sinne pääsyä.
- Kuittaa
Ohoi! Tämä osasto lähtee tammikuun 7.pvä!! Sitä malttamattomina jo odotellaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131742Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 761303
- 541183
- 741075
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81012- 1091009
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850