Wind Waker

eipä ollut zelda loppujen lopuksi kovin vaikea peli......... multa voi kysyy neuvoo jos jää jumiin siinä pelissä. Sazu ja ganondorfilla on joku tappelu menossa joten ne ei välttämättä ehdi vastata teidän kysymyksiin!!!
11461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

miten saa tupla taian

Äänestä

kun se merirosvo paljastuu zeldaksi niin miten sen jäkee saan voimat sen naamakiven nostoon? vastaa nopee!

Äänestä

Oon vasta iha pelin alussa ja kysyisin et mite oikee pääsee sinne dragon roostiin? oon sen tytön sinne heittäny, mutta ite oon jumissa. Autathan että pääsen jatkamaan peliä!!!

Äänestä
  • tarkotakko sitä paikkaa jossa tuulee kovasti jo keskellä on iso kivi? jos tarkotat niin ota vettä pulloon ja kaada niiden pommien päälle jotka on siellä samassa paikassa. ne alkavat kasvaa ja niitä voi poimia. nyt pystyt räjäyttämään sen iso kiven ja pääset eteen päin

    Äänestä

  • Jussi kirjoitti:

    tarkotakko sitä paikkaa jossa tuulee kovasti jo keskellä on iso kivi? jos tarkotat niin ota vettä pulloon ja kaada niiden pommien päälle jotka on siellä samassa paikassa. ne alkavat kasvaa ja niitä voi poimia. nyt pystyt räjäyttämään sen iso kiven ja pääset eteen päin

    Kiitos vinkistä ja eikun pelaamaan!

    Äänestä

  • Malon kirjoitti:

    Kiitos vinkistä ja eikun pelaamaan!

    minne pitää mennä kun on ollu siellä ison doku treen luona kun lähdin katsomaan minne pitää mennä siellä merellä on myrsky niin minne saarelle pitää oikeen mennä pliis vastaa!!!!!!

    Äänestä

  • kolli9 kirjoitti:

    minne pitää mennä kun on ollu siellä ison doku treen luona kun lähdin katsomaan minne pitää mennä siellä merellä on myrsky niin minne saarelle pitää oikeen mennä pliis vastaa!!!!!!

    joko olet päässyt sen puun läpi? jos olet niin sinun pitää mennä kotisaareen ja oikealle puolelle saarta jossa on iso kivi. räjäytä se tykillä ja siellä luolassa on jabujabu. näin pääset eteenpäin

    Äänestä

kyselisin siitä jumalten temppeli paikasta. Huone missä on patsas jota kutsutaan ja se seuraa-miten saan sen rotkon yli ja pois sieltä huoneesta?

Äänestä

miten earth temppelin alussa saa painettuu ne kaks nappii et se ovi aukee?

Äänestä
  • sun pitää ottaa sillä komento laululla se lintu hallintaan. ohjaa se sen toisen napin päälle. sinun pitää ottaa se pois hallinnasta sen napin päällä ja mennä itse toisen napin päälle

    Äänestä

mitä earth temppelin jälkeen pitää tehdä???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

eipä ollut zelda loppujen lopuksi kovin vaikea peli......... multa voi kysyy neuvoo jos jää jumiin siinä pelissä. Sazu ja ganondorfilla on joku tappelu menossa joten ne ei välttämättä ehdi vastata teidän kysymyksiin!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu