Kuka oli PK-huoneessa...

...ja huononlaisessa hapessa? Siis se, joka tossa jakson lopussa näytettiin?
5799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kadi

Äänestä

siellä kävi sami ja janne mut ei kadi mun mielestä..se oli maxinen ja tommin kanssa sohvalla

Äänestä

paineita, HAH HAH HAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Joka ei kärsi ei myöskään omaa tunteita.Koita kestää meitä ja myös Kadia-

    Äänestä

  • pictbridge kirjoitti:

    Joka ei kärsi ei myöskään omaa tunteita.Koita kestää meitä ja myös Kadia-

    edustaa psykologeja ,hoitajia jopa lääkäreitä odotan mitä tulee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...kylpytakissa... kirjoitti:

...ja huononlaisessa hapessa? Siis se, joka tossa jakson lopussa näytettiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu