rasittais vaikka antais niille joka päivä viinaa, eihän tuolla ole tapahtunut mitään... kerran viikossa 3 tölkkiä per lärvi. Ois vaikka jotain tehtäviä, vaan kun ei yksinkertaisesti mitään. No eipähän tosta mitään oo tarvinut maksaa kun 24/7:kin näkyy ilmaiseksi, eipä vaan tuu katottua, taitaa olla Suomen viimeinen BB, ei ketään kiinnosta tollasta kattoa, asukkaiden pitäis mennä lakkoon eli makoilisivat vaan hiljaa... nyt tekevät sen virheen että puhuvat.
Todella tylsää, Ei varmaan paljon budjettia
fjlkjdöljf
3213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Joo mäkin otin katseluoikeudet ja siisteintä on katsella ulkona olevia tuoleja ja kuunnella sateen ropinaa...
siitä että on tylsää saamme kiitellä sitä kanalaumaa joka nosti sen kauhean huudon Kadin lääkkeistä.Siinä oli jo tuottajakin lirissä ja joutui puuttumaan.Kiva seurata tuleejko seuraamuksia.Katsojat itse pilanneet tämän .
löisivät tyhmät päänsä yhteen ja panisivat asukkaisiin liikettä erilaisten virikkeiden avulla, jos ei voi ilolientä antaa. Tai sitten juhlivat taukohuoneessaan ja ovat unohtaneet asukkaat tyystin.