Terolut

Onko kenelläkään kokemusta Terolut nimisestä lääkkeestä lapsettomuus hoidoissa?
Auttaako se?
Itse olen jo muutaman kuukauden sitä syönyt,eikä vieläkään,lääkäri oli kyllä myönteinen ja uskoi että se riittää hoidoksi mulle.
1706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käytin varmaan yli vuoden, piti mensut järjestyksessä, jotka ilman teroja heittelivät miten sattuu. Siitä voi olle sulle apua raskaaksi tuloon, jos ongelmasi on keltarauhashormoonin vaje. Meillä ei auttanut, kun oli ongelmia myös ovulaation kanssa. Tsemppiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansku kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta Terolut nimisestä lääkkeestä lapsettomuus hoidoissa?
Auttaako se?
Itse olen jo muutaman kuukauden sitä syönyt,eikä vieläkään,lääkäri oli kyllä myönteinen ja uskoi että se riittää hoidoksi mulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu