Maxine ulos!!

Täysin turha, äänestäkää jo se ulos sieltä! Ei tarvitse lisää rahaa, eikä tv-aikaa. ULOS JA ÄKKIÄ!!!
6348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mä ainakin annan tuhat plus ääntä aina!!!

Äänestä
  • No sen kun annat niin olet 1000 euroa köyhempi. Ja katon tylsää ja varakkuudellaan leuhkivaa sekä hienostelevaa maxinee.

    Äänestä

Raivostuttava tapaus tuo Kadi. Oma napa mansikka, ketkä muut?

Äänestä
  • Herrajjee!Kaikki kisaavat siellä!Tekoempaattiset sopivassa tilanteessa selkään puukottajat ne vasta napanöyhtiään kaivelevat!.Pian piti Kadin haukun yhteydessä kehua Maxine.Tyypillistä pelaamista,mutta niin yksinkertaisen matalamielisen paljastavaa huh.

    Äänestä

Maxinen on nyrpeä.

Äänestä
  • ¨
    Sehän on niin tylsäkin, ja valittaa koko ajan. Ei mitään erikoista. Ei Maxine voittorahoja tarvi, sehän on syntynyt kultalusikka
    suussa. Kehuu koko ajan elämällään, kuinka ajelee taksilla ja lentelee koneilla. Ja että, rahaa on. Voitto sellaselle, joka oikeasti tarvii rahaa, ja joka oikeasti on mielenkiintoinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pasi kirjoitti:

Täysin turha, äänestäkää jo se ulos sieltä! Ei tarvitse lisää rahaa, eikä tv-aikaa. ULOS JA ÄKKIÄ!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu