välitunnilla...

<| xXx |>

"Piip!! Piip!!", kuului minun kännykästä kello 7.00. Pikkubroidi huutaa: "Kasperi! Etkö kuulee herätyskelloa?" Minä avasin silmät ja katsoin kelloo. Puin nopeasti vaatteet päälle ja menin syömään aamupalaa. Sen jälkeen soitin Joonakselle ja sanoin, että se voitais mennä samaa matkaa kouluun. Menin ulos odottamaan ja muutaman minuutin kuluttua Joonas tuli. Kun me tultiin kuoluun minä kysyin Joonakselta, että mikä tunti meillä on.
"Matsku" Joonas vastasi.
"Meillähän on se uus opettaja! toivottavasti se on nainen" minä sanoin.
Kun me tultiin luokkaan, opettaja ei ollut vielä siellä. Me mentiin istumaan Joonaksen kanssa ja odotettiin opettajaa. Noin 10 minuutin päästä meidän uusi opettaja astui luokkaan ja minä katsoin häntä vesi kielessä. Hän oli tosi sexy, noin 21 vuotias nainen. Hänellä oli ihana ääni. Katsoin häntä koko tunnin enkä tehny yhtään matikan tehtäviä. Kun kello soi, kaikki juoksivat ulos, mutta minä jäin, koska opettaja käski. Hän tuli minun viereen ja sanoi:
"Sinä et ole tehnyt koko tunnin aikana mitään, miski?" Opettaja kysyi
"En tiedä" vastasin.
"Tule, minä vien sinut rehtorille, saat selittää sille, miks et oo tehnyt mitään"
Opettaja otti oman laukkuunsa ja käveli ulos luokasta, minä kävelin hänen perässä. Katsoin kokoajan hänen persettä, yhtäkkiä hän kääntyi. Minä nostin pääni ja punastuin. Hän otti minun kädestä kiinni ja vei minut tyttöjen vessaan.
"Miks me tultiin tänne?" minä kysyin, mutta opettaja ei vastannu. Hän pisti oven lukkoon ja otti t-paidan pois, minä nielasin. Sitten hän astui minua lähemmäs ja suuteli minua. Sen jälkeen hän laski minun housut pois ja sieltä tuli 18cm pitkä kaluni. Hän käski minun mennä lattialle makaaman ja niin minä teinkin. Opettaja otti mun kaluni suuhun ja alkoi imeä sitä, eikä kestänyt kauan, kun minä laukesin. Sitten hän meni ite lattialle ja levitti haaransa. Hän työnsi minun pääni omien haarojen väliin ja käski minua nuolla pillua. Minä nuolin häpyhuulia vähän aikaa, sitten nuolin klitorista. Hän otti rintsikat pois ja minä koskettelin oikealla kädellä hänen rintoja. Hän alkoi voihkia ja minä lopetin imemisen. Opettaja otti kädellä minun kalusta kiinni ja veti muutaman kerran edes takaisin, sitten hän tuli minua lähemmäs ja minä menin makaaman. Hän istui minun päälle ja tunki minun kyrpäänsä oman pilluun. Hän alkoi ratsastaa minun kyrvälläni, minusta se tuntui ihanalta. Hän ratsasti muutaman minuutin sitten hän huusi:
"Minä tulen!"
"Mä tulen kans!" mä huusin.
Eikä kestänyt kauan kun me lauettiin samaan aikaan. Sitten hän meni polville ja minä nousin ylös. Tungin kyrpäni hänen peppuun hitaasti, sitten aloin nussimaan nopeammin. Hän alkoi voihkia ja minä nopeutin entisestään tahtia. Kohta hän alkoi huutaa ja se kuului varmasti koulun toiselle puolelle. Sitten hän sai orgasmin. Hän meni polville ja otti minulta suihin, minä laukesin melkein heti. Sitten me puettiin vaatteet päälle, hän antoi minulle lapun, suuteli ja kuiskasi korvaan:
"nähdään huomenna" ja lähti pois.
Minä en jaksannut mennä tunnille ja lähdin heti kotiin, sitten muistin, että hän antoi lapun. Kaivasin sen taskusta ja katsoin, siinä oli hänen puhelin numero. :)

Tää on mun eka novelli, sen takia se on huono :) mutta kommentteja haluan kuulla.

6

5720

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • no huhhuh

      Kova sälli ku laukeaa kolme kertaa välitunnin aikana...

    • dfgdfg

      kandeis varmaan ensi kerralla antaa jonkun toisen koelukea ja tarkistaa enimmät virheet pois...
      sit oli toi epärealistisuus (laukes aika pian uudelleen =)

    • JuubaJokinen

      Ihan paska ja epä todellinen juttu.......Oletko koskaan edes saanut naista..ope antaa tyttöjen vessan lattialla...niiin varmaan

    • Jussi

      etenit hieman nopeasti, mutta kyllä opit vielä kirjoittamaan!
      Jatka yrittämistä.

    • ou jee

      Vähän oli hyvä....more....

    • kiihottunut

      ole niin kiltti ja lähetä mulle noita sun upeita tarinoita ne on ihan sika kiihottavi ossa on [email protected] ole niin kiltti olis ihana nähä kun maileissa olis jotain kiihottavaa T:Katja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. El Khamenein arkku K-Kaupan autossa?

      Kyllä kauppias hoitaa?
      Maailman menoa
      148
      1340
    2. Mahdoton tilanne

      Täällä monella tuntuu olevan jumissa oleva tilanne. Joillakin kaipuu ja ikävä on kestänyt jo vuosia. Osapuoli/puolet ova
      Ikävä
      97
      939
    3. Välillä tulee haikeus

      Et kaikki päättyi näin. Etten saanut vastauksia. Ei meitä oltu tarkoitettu. Niin se vain on.
      Ikävä
      78
      884
    4. Tunteilla leikkiminen

      Oletko leikkinyt kaivattusi tai jonkun kiinnostuneen tunteilla, pelannut jotain peliä tai pelleillyt asioilla? Miksi?
      Ikävä
      113
      825
    5. Ne katseet, ei niitä

      Voi unohtaa. Se, miten molemmat katsoi
      Ikävä
      41
      692
    6. Miten jotkut kehtaa aikuisiällä kiusata

      Ihmisiä? Eikö se ole aika noloa?
      Ikävä
      106
      597
    7. Mä olin ihan peloissani sun lähellä

      Huomasitko? En uskaltanut edes katsoa sua. Näin sivu silmällä sun vinon hymyn. Oliko hyvä vai paha juttu kun tulit lähel
      Ikävä
      22
      554
    8. On ikävä sinua ihana

      En jaksa syvempiä tuntoja enää kirjoittaa. Kaipaan sinun läsnäoloa ja läheisyyttä nainen. Hyvää yötä.
      Ikävä
      28
      533
    9. Mitä jos näkisimme

      Vyöryisikö samat tunteet uudelleen?
      Ikävä
      45
      524
    10. Mies miksi me ei voida aloittaa salaista suhdetta

      Pakkoko siitä olisi kenellekään kertoa? Voitaisiin nähdä salaa jossain eri paikkakunnalla.
      Ikävä
      69
      472
    Aihe