välitunnilla...

<| xXx |>

"Piip!! Piip!!", kuului minun kännykästä kello 7.00. Pikkubroidi huutaa: "Kasperi! Etkö kuulee herätyskelloa?" Minä avasin silmät ja katsoin kelloo. Puin nopeasti vaatteet päälle ja menin syömään aamupalaa. Sen jälkeen soitin Joonakselle ja sanoin, että se voitais mennä samaa matkaa kouluun. Menin ulos odottamaan ja muutaman minuutin kuluttua Joonas tuli. Kun me tultiin kuoluun minä kysyin Joonakselta, että mikä tunti meillä on.
"Matsku" Joonas vastasi.
"Meillähän on se uus opettaja! toivottavasti se on nainen" minä sanoin.
Kun me tultiin luokkaan, opettaja ei ollut vielä siellä. Me mentiin istumaan Joonaksen kanssa ja odotettiin opettajaa. Noin 10 minuutin päästä meidän uusi opettaja astui luokkaan ja minä katsoin häntä vesi kielessä. Hän oli tosi sexy, noin 21 vuotias nainen. Hänellä oli ihana ääni. Katsoin häntä koko tunnin enkä tehny yhtään matikan tehtäviä. Kun kello soi, kaikki juoksivat ulos, mutta minä jäin, koska opettaja käski. Hän tuli minun viereen ja sanoi:
"Sinä et ole tehnyt koko tunnin aikana mitään, miski?" Opettaja kysyi
"En tiedä" vastasin.
"Tule, minä vien sinut rehtorille, saat selittää sille, miks et oo tehnyt mitään"
Opettaja otti oman laukkuunsa ja käveli ulos luokasta, minä kävelin hänen perässä. Katsoin kokoajan hänen persettä, yhtäkkiä hän kääntyi. Minä nostin pääni ja punastuin. Hän otti minun kädestä kiinni ja vei minut tyttöjen vessaan.
"Miks me tultiin tänne?" minä kysyin, mutta opettaja ei vastannu. Hän pisti oven lukkoon ja otti t-paidan pois, minä nielasin. Sitten hän astui minua lähemmäs ja suuteli minua. Sen jälkeen hän laski minun housut pois ja sieltä tuli 18cm pitkä kaluni. Hän käski minun mennä lattialle makaaman ja niin minä teinkin. Opettaja otti mun kaluni suuhun ja alkoi imeä sitä, eikä kestänyt kauan, kun minä laukesin. Sitten hän meni ite lattialle ja levitti haaransa. Hän työnsi minun pääni omien haarojen väliin ja käski minua nuolla pillua. Minä nuolin häpyhuulia vähän aikaa, sitten nuolin klitorista. Hän otti rintsikat pois ja minä koskettelin oikealla kädellä hänen rintoja. Hän alkoi voihkia ja minä lopetin imemisen. Opettaja otti kädellä minun kalusta kiinni ja veti muutaman kerran edes takaisin, sitten hän tuli minua lähemmäs ja minä menin makaaman. Hän istui minun päälle ja tunki minun kyrpäänsä oman pilluun. Hän alkoi ratsastaa minun kyrvälläni, minusta se tuntui ihanalta. Hän ratsasti muutaman minuutin sitten hän huusi:
"Minä tulen!"
"Mä tulen kans!" mä huusin.
Eikä kestänyt kauan kun me lauettiin samaan aikaan. Sitten hän meni polville ja minä nousin ylös. Tungin kyrpäni hänen peppuun hitaasti, sitten aloin nussimaan nopeammin. Hän alkoi voihkia ja minä nopeutin entisestään tahtia. Kohta hän alkoi huutaa ja se kuului varmasti koulun toiselle puolelle. Sitten hän sai orgasmin. Hän meni polville ja otti minulta suihin, minä laukesin melkein heti. Sitten me puettiin vaatteet päälle, hän antoi minulle lapun, suuteli ja kuiskasi korvaan:
"nähdään huomenna" ja lähti pois.
Minä en jaksannut mennä tunnille ja lähdin heti kotiin, sitten muistin, että hän antoi lapun. Kaivasin sen taskusta ja katsoin, siinä oli hänen puhelin numero. :)

Tää on mun eka novelli, sen takia se on huono :) mutta kommentteja haluan kuulla.

6

5615

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • no huhhuh

      Kova sälli ku laukeaa kolme kertaa välitunnin aikana...

    • dfgdfg

      kandeis varmaan ensi kerralla antaa jonkun toisen koelukea ja tarkistaa enimmät virheet pois...
      sit oli toi epärealistisuus (laukes aika pian uudelleen =)

    • JuubaJokinen

      Ihan paska ja epä todellinen juttu.......Oletko koskaan edes saanut naista..ope antaa tyttöjen vessan lattialla...niiin varmaan

    • Jussi

      etenit hieman nopeasti, mutta kyllä opit vielä kirjoittamaan!
      Jatka yrittämistä.

    • ou jee

      Vähän oli hyvä....more....

    • kiihottunut

      ole niin kiltti ja lähetä mulle noita sun upeita tarinoita ne on ihan sika kiihottavi ossa on [email protected] ole niin kiltti olis ihana nähä kun maileissa olis jotain kiihottavaa T:Katja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      285
      7488
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      282
      3957
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      50
      3906
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      299
      2773
    5. Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"

      Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä
      Maailman menoa
      64
      2223
    6. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      50
      2174
    7. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      142
      2125
    8. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      45
      2026
    9. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      162
      2005
    10. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      17
      1791
    Aihe