LUKEKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIKSI KAIKKIEN MIELESTÄ PS3 ON PASKA SEN TAKII KUN PORUKAT ON NIIN KÖYHII VAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÄ OON AINAKIN PS3 PUOLELLA PELIT OVAT IHAN PARHAITA!!!!

WII ON VAJONNUT ALAS!!!! (OMA MIELI PIDE!!!)

XBOX ON PASKA GRAFIIKALLA JA KAIKKI ON PASKAA SAISI TEHÄ JO UUDEN KONSOLIN!!!!
0273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


jumala! kirjoitti:

MIKSI KAIKKIEN MIELESTÄ PS3 ON PASKA SEN TAKII KUN PORUKAT ON NIIN KÖYHII VAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MÄ OON AINAKIN PS3 PUOLELLA PELIT OVAT IHAN PARHAITA!!!!

WII ON VAJONNUT ALAS!!!! (OMA MIELI PIDE!!!)

XBOX ON PASKA GRAFIIKALLA JA KAIKKI ON PASKAA SAISI TEHÄ JO UUDEN KONSOLIN!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu