nooh...

hohhoijaa,kylläpä tästä martinasta nyt kauhee polemiikki synty,on se niin kauheeta ku ei pääse ulkonäköä arvosteleen,niin kun tähän asti on haukuttu kaikki kilpailijat,norsusta marsuun.Mutta koittakaa kestää,kauneus on katsojan silmissä.
6273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

niin, kauneudellahan sitä pitkälle pötkitään. Joskus vain pää on kauniin kuoren sisällä täynnä paskaa...

Äänestä
  • Ministeriksi.

    Äänestä

  • mitä jos sinne laitettaisiin vain fiksuja kaavamaisia tavallisia ihmisiä, kuka helvetti sellaista viittis edes kattoa? tää on showta!!!

    Äänestä

  • voi päästä jopa kirjoitti:

    Ministeriksi.

    Tanja Saarela on virallinen valtakunnanhoro, joka pääsi persettä jakamalla ministeriksi. Sääli ettei pystynyt muuhun kuin mokailemaan kerta kerran jälkeen. Siinä riitti pr-henkilöille hommia, kun yrittivät paikkailla Tanjan möläytyksiä!

    Heh heh! Ei taida huora parka osata nimeään kirjoittaa!!!!

    Äänestä

se on hyvä joku siellä on massata erottuva persoona, ja saishan sitä tulla kekhiin vähän äkxöniä, kun ei ne muut kykene

Äänestä

Kyllä se Martina on niin helvetin ruma, että sitä voisi haukkua loputtomasti. Tissileikkauskin meni ihan päin vittua ja lopputulos on kaksi kamalaa eriparitissiä! Hyi vittu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jassana kirjoitti:

hohhoijaa,kylläpä tästä martinasta nyt kauhee polemiikki synty,on se niin kauheeta ku ei pääse ulkonäköä arvosteleen,niin kun tähän asti on haukuttu kaikki kilpailijat,norsusta marsuun.Mutta koittakaa kestää,kauneus on katsojan silmissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu