Näin unta..

Omassa yhteissössäni olen suulas vitsimies, mutta unessa en saanut sanaa suusta.

Tämä taitaisi tulla vastaan jos joutuisi tonne oikeesti?

Sama tapahtui kuin menin armeijaan, siellä olikin "ENEMMÄN SUPLIIKKI" miehiä, joten jouduin taka-alalle.
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olin talossa ja vaikein paikka oli mennä suihkuun!
luultavasti itse joutuisi myös bikineihin turvautumaan kun on tuo vartalo vähemmän imarteleva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pääsin BB taloon. kirjoitti:

Omassa yhteissössäni olen suulas vitsimies, mutta unessa en saanut sanaa suusta.

Tämä taitaisi tulla vastaan jos joutuisi tonne oikeesti?

Sama tapahtui kuin menin armeijaan, siellä olikin "ENEMMÄN SUPLIIKKI" miehiä, joten jouduin taka-alalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu