Tällä viikolla

50 000 asunnon raja! NYT TULEE ASUNTOJA MYYNTIIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kannattaa jo aloittaa halutun alueen katselu. Minä tarraan kiinni jo -60% kohdalla jos hyvä löytyy. En odota siis aivan pohjalle.

PS. kruunuhaka on mun juttu :)
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei sun tarvitse odotella pohjalle pääsyä. Vuokraluuserina olet jo nyt pohjalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menee rikki etuoven kirjoitti:

50 000 asunnon raja! NYT TULEE ASUNTOJA MYYNTIIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kannattaa jo aloittaa halutun alueen katselu. Minä tarraan kiinni jo -60% kohdalla jos hyvä löytyy. En odota siis aivan pohjalle.

PS. kruunuhaka on mun juttu :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu