pska viikkotehtävä

Kuka v...n idiootti on keksinyt tälläisen tehtävän.Muutenkin talossa ei tapahdu mitään.Talo on muutenkin kuin elävä ruumishuone.Ulos kaikki kässärin kirjoittajat!
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli miksi ei tapahdu mitään? Koska porukkaa vaan makaa ja vetää röökiä. Nyt nuo kielletty, eli hermot kiristyy. Vielä joku lisätehtävä, missä pareittan kiinni toisiinsa kuten ekana vuonna. Tai joku palapeli tms. "älytehtävä", josta palkinnoksi lisätunti nukkumiseen tai valintainen 10 min röökitauko.

Äänestä
  • on epäreilu viikkotehtävä osaltaan, koska se on tupakoitsijoille paljon vaikeampaa suorittaa kuin muille. pitäis olla tasapuolinen kaikille. ja se tupakointi on jokaisen oma valinta ja aikuiset ihmiset varmasti tietää röökin vaarat. eli ihan p***a tehtävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi pyhä sylvi sentään kirjoitti:

Kuka v...n idiootti on keksinyt tälläisen tehtävän.Muutenkin talossa ei tapahdu mitään.Talo on muutenkin kuin elävä ruumishuone.Ulos kaikki kässärin kirjoittajat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu