Tyttöjen peffasta... ;D

Hmm...elikkä mä oon tässä miettiny et minkälaisista peffoista POJAT tykkää?
Jos on nyt siis sellaset kireet housut päällä nii kumpi on parempi-->
A) et peffan "ääriviivat" näkyy UU (Vähä niinku noi UU:t ;) senhän saa käyttämällä esim stringejä
vaiko B) ett peffan kohalla on sellanen yhtenäinen kohoama... ja et "normaalien" pikkareiden rajat näkyy peffassa?
Niinku tollanen D jos sen kääntäs toiste päin ;)

-KIITOS- vastaukisa---ja jos huvittaa nii pojat ilmottakaa myös ikänne x)
72021
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Stringit! Ei silti kyllä voi olla hyvä perse vaikkei käyttäskään nitä. Mutta ehdottomasti stringit.

Ja oon 15.

Äänestä

Ite tykkään kun pikkareitten rajat näkyy...
siinä on jotain kiihottavaa.

Jäbä 19v

Äänestä

noista sun selityksistäsi, mut kiinteä on paras!

Äänestä

ei kyllä ole parempaa ajankulua, kuin katsella niiden peruspikkareiden rajoja. Ei stringeissä ole mitään hauskaa, paitsi toki jos ei ole housuja päällä:)

Äänestä
  • mä tykkään läskistä perseestä

    Äänestä

Tykkään naisellisen pyöreestä peffasta, aika levee ja pehmee. Pikkarin saumat jos näkyy housujen läpi ni katse tarrautuu heti ;) Sellaset pikkarit että ne on puoliks stringit ja puoliks tavalliset, eli menee pakaran yli sillee ovelasti, ne on mun mielest tyylikkäimmät. Stringit menettelee jos esim ohut hame ja jos hame musta ni stringit valkoset ja päinvastoin ja niin että ne saattaa kuultaa kivasti läpi.
Mä tykkään naisen peffast enemmän kuin rinnoist, mut kropan pitäs olla tasapainonen, eli jos levee perse ni oltava vähintää b/c-kuppi. Mut jos luinen peppu, ni sit oltava a-kuppi.

[email protected]

Äänestä

Kyllä kun tiukkojen housujen läpi näkyy alkkareiden rajat, niin se on aika mainio näky ! Ja nyt kun tulee kesä ja naisilla on muutenkin vähän vaatteita, niin..ahh! ja sit jos on tarpeeksi tiukat farkut, niin kun piksut vilahtelee sieltä alta niin sekin on tosi sexyä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


---minä se vaan--- kirjoitti:

Hmm...elikkä mä oon tässä miettiny et minkälaisista peffoista POJAT tykkää?
Jos on nyt siis sellaset kireet housut päällä nii kumpi on parempi-->
A) et peffan "ääriviivat" näkyy UU (Vähä niinku noi UU:t ;) senhän saa käyttämällä esim stringejä
vaiko B) ett peffan kohalla on sellanen yhtenäinen kohoama... ja et "normaalien" pikkareiden rajat näkyy peffassa?
Niinku tollanen D jos sen kääntäs toiste päin ;)

-KIITOS- vastaukisa---ja jos huvittaa nii pojat ilmottakaa myös ikänne x)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu