Moderni/pelkistetty varaava takka

Etsimme pelkistettyä varaavaa takkaa ylösnostettavalla luukulla. Tai vaitoehtoisesti niin, että luukkuja olisi kahdella sivulla. Löytyyköhän mistään valmiita malleja. Kiertoilmatakkoja löytyy, mutta ei liene järkevä/taloudellinen ratkaisu 2 krs. puutaloon. Löytyykö apua?
32510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

www.takkacenter.fi

Äänestä

Tiileriltä varaava funkkis tupla Lauri luukut molemmilla puolilla.Värivaihtoehtoja noin kymmenen.

Äänestä
  • Kiitos vinkistä! En löytänyt Tiilerin fnnkisesitteestä Tupla-Laurin kuvaa. Onko siinä luukut takan etu- ja takapuolella vai edessä ja sivulla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylösnostettavalla luukulla kirjoitti:

Etsimme pelkistettyä varaavaa takkaa ylösnostettavalla luukulla. Tai vaitoehtoisesti niin, että luukkuja olisi kahdella sivulla. Löytyyköhän mistään valmiita malleja. Kiertoilmatakkoja löytyy, mutta ei liene järkevä/taloudellinen ratkaisu 2 krs. puutaloon. Löytyykö apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu